Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok

Több
1 hónapja 2 hete #2892 Írta: jelestina1
jelestina1 válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Sziasztok!

Nekem valamilyen könyvre, tananyagra lenne szükségen elektronikus formában pénztárkezelő, és valutapénztáros szakirányon. Kidolgozott tételeknek is örülök, ha megoldható, ha valaki megszánna, de ha már a tananyag megvan, akkor már kidolgozom én is, addig is tanulom.
Mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Köszi
Tina

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 hete 20 órája #2895 Írta: soron.andi
soron.andi válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Sziasztok!

Szükségem lenne a pénztárkezelő-és valutapénztárosi tanfolyam kidolgozott vizsgatételeire, tananyagra.
Írásbeli és szóbeli tételsorokat, illetve azok megoldásait is szívesen fogadnám az alábbi e-mail címre: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Előre is köszönöm: Andi

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 napja 5 órája #2896 Írta: Piroska74
Piroska74 válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Sziasztok!

Nekem is valamilyen könyvre, tananyagra lenne szükségen elektronikus formában pénztárkezelő, és valutapénztáros OKJ-shez. Én is örülnék kidolgozott tételeknek is, de ha már a tananyag megvan, akkor már kidolgozom én is.
Mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Köszönöm szépen.
Piroska

Oldalmegjelenítési idő: 0.391 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum