Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok

Több
2 hónapja 1 hete #2883 Írta: harasztosin
harasztosin válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Sziasztok!

Nekem is szükségem lenne pénztárkezelő és valutapénztáros kidolgozott szóbeli tételeire a héten!
Nagyon köszönöm!!
E-mail cím: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 hónapja 1 napja #2884 Írta: Viola
Viola válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Sziasztok!

El tudnátok nekem is küldeni a tételeket emailen, a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.? Nagyon nagy segítség lenne. Előre is köszönöm. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
1 hónapja 1 hete #2886 Írta: dtc.somlyainenikolett
Sziasztok!

Ha Nektek sikerült tételeket kapni, valaki átküldené a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre ?

Előre is köszönöm!

Több
1 hónapja 4 napja #2887 Írta: Ist186
Ist186 válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Sziasztok!

Lennétek szívesek nekem is elküldeni a tételeket emailben ? Nagyon nagy segítség lenne. Előre is köszönöm. :)
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Több
4 hete 1 napja #2888 Írta: SzerencsMariann
Sziasztok, nemsokára megyek szóbelizni valutapénztárosi spec. ügyintéző tantárgyból, el tudnátok küldeni nekem a kidolgozott 20 szóbeli tételt? Köszönöm, e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Oldalmegjelenítési idő: 0.325 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum