Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok

Több
2 éve 8 hónapja #2555 Írta: Finna
Finna válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Tökéletes!!!!!!!!!
Köszönöm!!!!!
:-)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #2556 Írta: Finna
Finna válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Tévedtem,vannak eltérések...
Esetleg frissebb? :-)
Utolsó szerkesztés: 2 éve 8 hónapja Finna által.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #2843 Írta: Ibolya
Ibolya válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Szia,
én most kezdtem az adótanácsadó 55 344 01 képzést.
Nagy szükségem lenne a jogi ismertekhez (10766-16), valamint az Adótanácsadási tevékenység (10772-16) kidolgozott tételeire.
Nem sokára már vizsga is lesz... és már teljes a pánik.
Várom válaszod. Előre is köszönöm.
Üdv. Ibolya

Több
2 éve 4 hónapja #2845 Írta: Ibolya
Ibolya válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Ha esetleg lenne kidolgozott tétel kérem az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre legyél kedves megküldeni. Minden segítségnek örülök. Köszönöm. :)

Több
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #2849 Írta: szotstihamer
szotstihamer válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Kidolgozott tételek lettek feltöltve:

10766-12 Jogi ismeretekhez kapcsolódó feladatok

Jó tanulást!

Esetleg tud valaki cserébe másik kidolgozott anyagot ehhez a szakhoz?
Utolsó szerkesztés: 2 éve 3 hónapja szotstihamer által.

Több
2 éve 3 hónapja #2850 Írta: szotstihamer

Oldalmegjelenítési idő: 0.400 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum