Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok

Több
1 éve 9 hónapja #2869 Írta: Baba8
Baba8 válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Sziasztok!

Most kezdtem az adótanácsadó tanfolyamat és segítségét szeretnék kérni kidolgozott tételek ügyében.

Üdvözlettel:

Baba8

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 hónapja 3 napja #2893 Írta: Pazmandi
Pazmandi válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Kedves Ibolya!

Nekem is ezekre az anyagokra lenne szükségem. Sikerült beszereznie?
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Köszönettel, Hajnalka

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 hónapja 3 napja #2894 Írta: Pazmandi
Pazmandi válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
10766-16 Jogi ismeretekhez kapcsolódó feladatok
10772-16 Adózási tevékenység

Kedves Szotstihamer! A fenti anyaghoz keresem a kidolgozott tételeket.
Tudsz nekem segíteni?
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Köszönettel, Hajnalka

Több
3 hónapja 1 hete #2899 Írta: Abodnr
Abodnr válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Szia Hajnalka,
Sikerült anyagot kapnod?
Nekem is pont ezekre volna szüksègem.

Előre is köszönöm Grèti

Több
2 hónapja 1 hete #2900 Írta: annavay
annavay válaszolt a következő témában: Kidolgozott tételek, jegyzetek és tananyagok
Sziasztok!

Most kezdtem az adótanácsadó tanfolyamat és segítségét szeretnék kérni kidolgozott tételek ügyében.

Üdvözlettel:

Timi

Több
2 hónapja 6 órája - 2 hónapja 5 órája #2901 Írta: lizi.gyarmati
Kedves Hajnalka,
Nekem is ugyanezekre a tételekre lenne szükségem.
Esteleg sikerült megszereznie őket?
Ha igen, megtenné hogy átküldi őket nekem?
Előre is köszönöm, Alíz

Utolsó szerkesztés: 2 hónapja 5 órája lizi.gyarmati által.

Oldalmegjelenítési idő: 0.357 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum